Doprava a platba

Snažíme se vám, našim zákazníkům poskytnout maximální komfort a proto vám nabízíme několik způsobů pro doručení vaší objednávky. 

TYPY DOPRAVY pro ČESKOU REPUBLIKU. Při objednávce nad 2500,--Kč doprava zdarma.

ČESKÁ POŠTA - svoji zásilku můžete sledovat zde: https://www.postaonline.cz/trackandtrace

1) BALÍKOVNA - cena 74,--Kč 

Nová služba České pošty, vyberte si z více než 2000 výdejních míst. Většina zásilek je připravená k vyzvednutí do druhého pracovního dne od podání.

2) BALÍK NA POŠTU - cena 86,--Kč

Nevíte kdy budete zrovna doma? Nevadí. Využijte možnosti nechat si poslat zásilku na pobočku České pošty. Balíček zde na vás počká až 14 dní.

3) BALÍK DO RUKY -  cena 98,--Kč

Balík bude doručen na adresu kam chcete. Pokud Vás pošta nezastihne, balík uloží k vyzvednutí na Vaší poště. Dodání může být 3-4 dny.

KURÝRNÍ SLUŽBA DPD - svoji zásilku můžete sledovat zde: https://www.dpd.com/cz/cs/cekam-balik/

1) DPD-Pick up - cena 80,--Kč

Zboží bude doručeno na Vámi vybrané odběrné místo. Více než 3500 výdejních míst včetně různých obchodů a alzaboxů. Kde najdu odběrná místa? Viz. http://www.dpdparcelshop.cz 

2) DPD Private - cena 125,--Kč

Zboží bude doručeno kurýrem na Vámi zadanou doručovací adresu. Doručení probíhá v přibližně 2 hodinovém doručovacím okně, které vám ráno přijde smskou.

EXPRESNÍ KURÝRNÍ SLUŽBA TNT-FEDEX - cena 165,--Kč  -svoji zásilku můžete sledovat zde: https://www.tnt.com/express/cs_cz/site/home.html

Při objednávce do 11 hod, je v ČR doručeno následující pracovní den kurýrem na vámi zadanou adresu. Nelze platit dobírkou.

Dále vám nabízíme také několik způsobů, jak uhradit vaší objednávku. Z důvodů bezpečnosti doporučujeme vždy volit jednu z online způsobů platby.

TYPY PLATEB:

1) PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM - zdarma

Objednávku uhradíte bankovním převodem, můžete použít vygenerovaný QR kód.

2) ZABEZPEČNÁ PLATEBNÍ BRÁNA GOPAY - zdarma 

Zabezpečená platební brána Gopay, která nabízí velké množství typů online plateb od platby kartou, přes apple pay a google pay, click to pay, rychlé bankovní převody, bitcoiny, a další. Více informací zde: https://www.gopay.com/cs/platebni-metody/

3) DOBÍRKA BALÍKOVNA - zdarma

Pokud si zvolíte jako dopravu BALÍKOVNU, neplatíte již další poplatek za dobírku. Upozorňujeme, že objednávkou se zavazujete k převzetí zásilky a jejímu uhrazení.

 

DOPRAVA NA SLOVENSKO - při nákupu nad 110 Eur je doprava na Slovensko ZDARMA.

Vaši zásilku zašleme kurýrní službou DPD na Slovensko. Cena dopravy je 12 Euro. Platba je možná pouze převodem nebo online předem. 

Zpět do obchodu