Jak dlouho vydrží účinek náplasti?

Jak vlastně fungují filler náplasti B-Selfie a jak dlouho vydrží jejich účinek?

Náplasti jsou tvořené speciální Technologií B-Selfie. Zmrazené mikrojehličky z kyseliny hyaluronové díky náplasti proniknou do pokožky a následně se díky teplotě lidského těla začnou rozpouštět. Výživné látky tedy putují přímo tam, kam mají. 

Náplasti můžete použít 2 způsoby:

1) jednorázově = jedno ošetření last minute: máte důležitou událost, večírek, rande, obchodní jednání, prostě cokoli a potřebujete vypadat ještě lépe než jindy, pak stačí 1 aplikace. Doporučujeme večer před oním eventem aplikovat náplast na potřebnou partii a nechat ji působit MINIMÁLNĚ 2 HODINY. (ideální je 2-4 hodiny). Postupujte samozřejmě dle návodu, tzn. ve zkratce nejprve zónu důkladně očistíme, poté aplikujeme náplast a necháme působit alespoň 2 hodiny (může být i déle - ale hlavně POZOR! Nepřejíždíme prstem po části s mikrojehličkami! ), následně sundáme náplasti, opět otřeme tonikem a aplikujeme sérum. Účinek náplasti vydrží přibližně 48 hodin podle typu pleti. DOPORUČENÍ navíc, aby byl efekt náplasti co nejlepší: je-li vaše pokožka hodně suchá, či dehydrovaná, doporučujeme alespoň 3 dny před aplikací náplasti danou zónu hydratovat, ideálně Sérem či Krémem B-Selfie. Poté aplikujeme náplast dle návodu a dále pokračujeme ráno a večer aplikovat sérum či krém.

2) opakovaně = booster efekt: chceme trvalejší účinek. V tomto případě se doporučuje stejný proces jako v předchozím bodě, ale náplasti aplikujeme 4 dny po sobě. Péči doplníme o kvalitní hydratační čištění obličeje, ideálně Micelární vodou ANGEL a sérem pro danou oblas (EYES ultra filler sérum pro oblast očního okolí / LIPS ultra filler sérum pro rty a oblast okolí rtů). Samozřejmě dále pečujeme i o zbytek obličeje, Miracle face crea a Infinity Beauty mask.

Tímto způsobem, de facto intenzivní kůrou a následnou péčí, výrazně prodlužujeme účinek náplastí, které pak přetrvává i měsíc a déle v závislosti na stavu pleti.

Pokud chceme ošetřit celou oblast obličeje, krku a dekoltu, doporučujeme místo náplastí zvolit B-Selfie DEEP. 

Zpět do obchodu